Uzņēmuma vēsture

Vairāk nekā 45 gadu pieredze

LAUMA MEDICAL 

AS Lauma bija lielākais tekstilizstrādājumu ražotājs Baltijas valstīs. AS Lauma tika dibināta 1965.gadā, un jau vairāk nekā 45 gadus Lauma ražo elastīgās saites un jostas – tieši ar šiem izstrādājumiem aizsākās uzņēmuma medicīnas virziena veidošana. 70.jos gados, PSRS laikā, šādi izstrādājumi tika izstrādāti centralizēti, vadošos valsts medicīnas institūtos un tikai pēc tam ieviesa tos uzņēmuma ražošanas procesā. Ražošanas iekārtas tika projektētas kopā ar vadošiem inženieriem- projektētājiem.

2005. gada beigās tika dibināts AS Lauma meitas uzņēmums SIA Lauma Fabrics, un tika pieņemts lēmums par to, ka medicīnas preces tiks pārstāvētas zem zīmola Lauma Medical.

2006.gadā tika izstrādāta medicīnisko izstrādājumu zīmola Lauma Medical koncepcija un logo, un uzsākta tā reģistrācija lielākajos tirgos. Lauma Medical uzsāka medicīnisko izstrādājumu pārdošanu Kazahstānā, Moldovā, Vācijā u.c. valstīs, palielinot pārdošanas apgrozījumu un popularizējot Lauma Medical produkciju.

Zīmols Lauma Medical  ir uzņēmuma Lauma Fabrics īpašums, kas mantojis tehnoloģijas un pieredzi ražošanas procesos tekstilizstrādājumos tajā skaitā arī medicīnas izstrādājumos, kas tiek prezentēti gan Eiropas valstīs, gan NVS valstīs.