Izstādes

Aktuālākais no Lauma Medical

„Veselības aizsardzība 2016”, Kijeva

Atpakaļ

27.10.2016

Izstāde „Veselības aizsardzība, kas norisināsies Kijevā no 2016. gada 4. līdz 6. oktobrim, ir lieluma ziņā pirmais Ukrainā un ceturtais Eiropā starptautiska pasākums, un ir UFI (Izstāžu industrijas vispasaule asociācijas) dalībnieks. 

Izstādē „Veselības aizsardzība” katru gadu pulcējas vairāk nekā 350 ievērojamākie iekārtu, pakalpojumu, zāļu un medicīnas preču ražotāji un tirgotāji no Ukrainas un citām valstīm. Vairāk nekā divus gadu desmitus šī izstāde veicina tirgus paplašināšanu un partnerības nostiprināšanos starp sabiedrībām no Austrijas, Baltkrievijas, Vācijas, Grieķijas, Indijas, Spānijas, Itālijas, Ķīnas, Korejas, Lietuvas, Latvijas Polijas, Turcijas, Čehijas, Šveices.

Viens no dalībniekiem būs arī Lauma Medical, kas katru gadu piedāvā virkni dažādu medicīnas izstrādājumu. Vislielāko atzinību no speciālistiem un patērētājiem ir saņēmusi elastīgā medicīniskā saite un elastīgā medicīniskā josta, kas ir ieņēmušas līderpozīcijas šo medicīnisko izstrādājumu kategorijā. Stendā būs redzama arī kompresijas trikotāža.

Tiksimies Lauma Medical stendā!