Jaunumi

Aktuālākais no Lauma Medical

Kāpēc ārsti izvēlas tieši Lauma Medical elastīgās saites?

Atpakaļ

11.10.2016

Praktizējošie ķirurgi, kuri nodarbojas ar apakšējo ekstremitāšu vēnu varikozes ārstēšanu, zin jēgu elastīgajās saitēs, tāpēc bieži vien, viņi izvēlas tieši Lauma Medical elastīgās saites.

Lielākā daļa no vietējiem un ārvalstu ražotājiem piedāvā adītas saites, kuru sastāvā ir sintētiski materiāli un tikai daži kā Lauma Medical ražo austas saites, kuru sastāvā ir 96% kokvilnas.

Saites stiepjamības pakāpe ir saistīta ar nepieciešamo spiedienu zem saites, kas to veido. Augstas stiepjamības pakāpes elastīgās saites, kā Lauma Medical saites, nodrošina vienmērīgu spiedienu zem saites gan miera pozīcijā gan kustību laikā. Ar Lauma Medical saitēm spiediena pakāpi var regulēt ne tikai ar savilksanas metodi, bet arī uzliekot saiti vairākās kārtās, kas palielina spiediena pakāpi zem saites. Piemēram, pie saites pielietošanas, uzliekot to trīs kārtās, spiediens trīskāršojas. Tādā veidā, augstas stiepjamības elastīgās saites var tikt pielietotas, kad ir nepieciešams izveidot paaugstinātu spiedienu zem saites.

Optimāls ārstēšanas rezultāts un profilakse sasniedzama pie vairākām saites īpatnībām:

100% dabīgs sastāvs, kas nodrošina maksimālu komfortu valkāšanas periodā;

Augsta stiepjamības pakāpe (virs 170%);

Speciālā aušanas tehnoloģija, kas tiek izmantota saites ražošanā, nodrošina teicamu kvalitāti un saites īpašību saglabāšanos pat pēc ilgstošas un intensīvas lietošanas;

Ideāli pielāgojas ķermeņa izliekumiem un ļauj ķermenim “elpot”;

Blīvā saites materiāla struktūra neļauj audumam slīdēt, līdz ar to tā nodrošina saites stabilitāti;

Pateicoties neapstrādātai saites malai, to ir iespējams nogriezt sev vēlamā garumā.

Elastīgās saites Lauma Medical izmanto arī augšējo un apakšējo ekstremitāšu locītavu fiksēšanai dažādu izmežģījumu un sastiepumu gadījumos kā arī sporta traumu profilaksei un ārstēšanai (ceļa, elkoņa, pēdas un plaukstas muskuļu saspringuma mazināšana sporta nodarbību laikā). 

Kompānijas ilggadējā pieredze tekstilizstrādājumu ražošanā, kā arī modernās tehnoloģijas nodrošina ikvienam izstrādājumam visaugstāko kvalitāti.

                                                          

www.laumamedical.com