Jaunumi

Aktuālākais no Lauma Medical

Elastīgā medicīniskā saite Lauma Medical

Atpakaļ

11.10.2016

Elastīgās saites Lauma Medical ir pieejamas dažādos garumos no 0,6 līdz 5 m un dažādos platumos - 8, 10 un 12 cm, un to sastāvā ir 96% kokvilnas un 4% elastāns. Speciālā elastīgo saišu aušanas tehnoloģija ir pārdomāta tā, lai kokvilnas šķiedras pilnīgi appītu elastāna diegu, neļaujot tai tieši saskarties ar ādu, tāpat kā marles apsējs, tas dod ādai elpot. Tādā veidā pagarinās produktu lietošanas ilgums, jo mitrums un siltums nebojā elastānu, bet pacientam nerodas ādas kairinājumi un diskomforts pat pie ilgstošas valkāšanas.

Lauma Medical elastīgās saites izmantošana

Elastīgās saites tiek izmantotas profilakses un ārstēšanas nolūkos kompresijas terapijā kā arī tiek pielietota vēnu varikozes ārstēšanas gadījumā, trombembolijas komplikāciju gadījumā pēc ķirurģiskas operācijas, tromboflebīta ārstēšanā, pēc skleroterapijas un flebektomu operācijām, kā arī tiek izmantots kā palīglīdzeklis pēc ģipša apsēja noņemšanas vai sporta traumu gadījumos.

Elastīgās saites tiek izmantotas augšējo un apakšējo ekstremitāšu locītavu fiksēšanai dažādu sastiepumu un izmezģījumu gadījumos. Tiek izmantotas  profilaksei un ārstēšanai sporta traumu gadījumos un sporta slodzes laikā, samazinot ceļu, elkoņu, pēdu un plaukstu muskuļu spriedzi.

Viens no pazīstamākiem cēloņiem vēnu varikozas rašanās gadījumiem  ir tāds, kad muskuļi nedarbojas, un asinis tiek pumpētas tikai ar sirdsdarbības un elpošanas palīdzību. Tas apgrūtina venozo atteci un vēnām rada lielu slodzi. Tas rada pārmērīgu asins uzkrāšanos un vēnas izplešas „lienot” tuvāk ādas virsmai.

Galvenokārt Lauma Medical elastīgās saites tiek izmantotas, jo tās spēj palīdzēt novājinātiem vēnu asinsvadiem, aizsargājot tos no pārmērīga šķidruma uzkrāšanos, kas izraisa sāpes, it īpaši pēc slodzes. Pateicoties noteiktam kompresijas spiedienam, kustību laikā, elastīgā saite nodrošina mikromasāžas efektu, kas veiksmīgi uzlabo vēnu asins cirkulāciju. 

Ir jāņem vērā, ka augstas stiepjamības saites, kā, piemēram, saites Lauma Medical  veido vienmērīgu spiedienu gan slodzes, gan miera pozīcijā, izvairoties no straujām pārmaiņām.

Lauma Medical saites īpašības

1. Kompresijas efekts Lauma Medical saite kompresijas iedarbības rezultātā, pakļauj audus izspiežot lieko šķidrumu no starpšūnu telpām limfatiskos asinsvados, kas samazina pietūkumu un tālākattīstības procesu.

2. Fiksējošais efekts – elastīgā saite Lauma Medical rada kompresiju uz muskuļu un saišu locītavām, kā rezultātā tie ierobežotas muskuļu, cīpslu un zemādu audu kustības. Miera stāvokļa veidošana ļauj vairākkārtīgi saīsināt dziedināšanas procesu.

3. Sildošais efekts Lauma Medical ražotās saites veido optimālu siltuma bilanci, kas palīdz samazināt sāpes, paaugstina asins cirkulāciju un paātrina audu izveseļošanos.

4. Mikromasāžas efekts – Lauma Medical saites kombinācijā ar cilvēka kustībām ietekmē ādu, zemādas šķiedras, muskuļus un saites kā arī izspiež asinis no kapilārā tīklā, tādējādi paātrinot mikrocirkulāciju.

5. Reģenerējošais efekts – medicīniskā elastīgā saite Lauma Medical palielina asinsrites darbību, pateicoties sildošām un mikromasāžas īpašībām un to efektiem, tiek radīta optimāli apstākļi bojāto audu reģenerācijai (atjaunošanai).

6. Aizsargājošais efekts - pie konstantas Lauma Medical saites valkāšanas saišu, muskuļu un locītavu audi ir „pussildošā” stāvoklī, kas samazina locītavu vai audu bojājumu iespējamību pie noteiktas slodzes.

7. Hipoalerģiskais efekts – Elastīgās saites Lauma Medical ražošanā tiek izmantota dabīgā kokvilna (96%)

Kompānijas ilggadējā pieredze tekstilizstrādājumu ražošanā, kā arī modernās tehnoloģijas nodrošina ikvienam izstrādājumam visaugstāko kvalitāti..